Институт за међународну политику и привреду у сарадњи са Конфуцијевим институтом

у Новом Саду, расписује

КОНКУРС ЗА ПОХАЂАЊЕ ПОЧЕТНОГ КУРСА КИНЕСКОГ ЈЕЗИКА

Предност при пријави имају студенти и запослени у јавним институцијама. Наставу кинеског држи кинеска лекторка, а комуникација са полазницима одвијаће се на енглеском језику.

Курс почиње 04. октобра 2022. године, и траје 15 недеља. Настава се одвија онлине, преко платформе ЗООМ, а број полазника је ограничен. Часови ће се одржавати два пута недељно, уторком и четвртком, у поподневном термину. Термини ће трајати 90 минута, а почињаће у 18.00 ч.

Полазници ће пратити курс по књизи коју ће добити у ПДФ формату.

Похађање курса је без новчане накнаде.

Полазници који положе завршни испит добиће сертификат о завршеном курсу 1. нивоа кинеског језика. Поред тога, постоји могућност полагања ХСК теста, званичног теста кинеске владе, чија је цена 10 евра.

Пријава за конкурс треба да садржи: име и презиме, контакт емаил адресу и мобилни телефон. Пријављивање траје до 29.09.2022. године. Пријаве послати на емаил: athenachenhui@qq.com