У оквиру пројекта Светске банке – SAIGE, организован је састанак са представницима института друштвених и хуманистичких наука укљученим у Пројекат трансформације. Тим за трансформацију Института за међународну политику и привреду, на челу са директором, проф. др Браниславом Ђорђевићем, био је домаћин члановима Јединице за имплементацију пројекта SAIGE и директорима института из области друштвених и хуманистичких наука – Института друштвених наука, Института економских наука и Археолошког института. Састанку је присуствовала помоћница министра науке Републике Србије, др Марина Соковић.

На састанку су сумирани резултати прве године пројекта, размењена искуства међу учесницима пројекта и представљени планови за наредну годину.