Институт за међународну политику и привреду из Београда
у сарадњи са Конфуцијевим институтом, Универзитета у Новом Саду

расписује

КОНКУРС ЗА ПОХАЂАЊЕ КУРСЕВА КИНЕСКОГ ЈЕЗИКА
-почетног нивоа и нивоа А2-

Курсеви почињу 27. септембра  2021. године и трају до краја јануара 2022. године.

Настава се одвија онлине, преко платформе ЗООМ, а број полазника је ограничен. Предност при пријави имају студенти и запослени у јавним институцијама.

Часови ће се одржавати два пута недељно по следећем рапореду: часови почетног понедељком и средом, а курса А2 уторком и четвртком. Сви ће трајти 90 минута и почињаће у 17.30х.

Полазници ће пратити курс по књизи и радној свесци коју ће добити у ПДФ формату.

Наставу на курсу кинеског језика реализује предавач из Кине, а комуникација са полазницима одвијаће се на енглеском језику.

Цена курса је 3.000,00 динара. Полазници, чије пријаве буду прихваћене, уплате врше по следећој инструкцији:

Полазници који положе завршни испит добиће сертификат о завршеном курсу и нивоу кинеског језика. Поред тога, постоји могућност полагања ХСК теста, званичног теста кинеске владе, чија је цена око 10 евра.

Пријава за конкурс треба да садржи: име и презиме, статус (запослени, студент…), емаил адресу и број мобилног телефона.

Пријављивање траје до 25. септембра 2021. године, а пријаве се шаљу на емаил: athenachenhui@qq.com